Dziecko Wiadomości Branżowe

Divante rozpoczyna współpracę ze sklepem detektywistycznym Spy Shop

Sklep spy-shop.pl istnieje na rynki już 5 lat. Specjalizuje się w sprzedaży urządzeń z branży detektywistycznej: mini kamer, podsłuchów czy oprogramowania szpiegowskiego. Sklep ofertę kieruje zarówno dla amatorów jak i

Sklep spy-shop.pl istnieje na rynki już 5 lat. Specjalizuje się w sprzedaży urządzeń z branży detektywistycznej: mini kamer, podsłuchów czy oprogramowania szpiegowskiego. Sklep ofertę kieruje zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Głównym celem projektu jest optymalizacja sprzedaży w sklepie. Projekt być też wsparciem dla Spy Shop w procesie wejścia na zagraniczne rynki. W ramach projektu Divante wykona badania użyteczności i na ich podstawie zaprojektuje nowy sklep. Divante stworzy także nową szatę graficzną sklepu.

Działania jakie wykonamy dla spy-shop.pl mają za zadanie poprawić intuicyjności i wygląd sklepu. Każda branża ma swoją grupę docelowych konsumentów. Dopasowanie strony pod tych użytkowników sprawia, że łatwiej odnajdą szukanych treści, konwersja rośnie i chętniej dokonają zakupów. Poprawę tych elementów postawiliśmy za cel prac przy tym projektem. – tłumaczy Marcin Moska New Business Developer w Divante.

Postanowiliśmy podjąć współpracę z firmą Divante, ponieważ przekonuje nas profesjonalizm w podejściu do obsługi i potrzeb klienta. Niemały wpływ na naszą decyzje miały referencje ww firmy oraz wiedza na projektów realizowanych wcześniej. Wierzymy, iż współpraca z firmą Divante przyniesie wymierne korzyści obu firmom. - Mówi właściciel sklepu spy-shop.pl Paweł Wujcikowski

A to już wiesz?  Dwie wyjątkowe akcje dla dzieci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy