Ogrzewanie

Tani Opał na święta

Tani Opał świątecznie Z myślą o Klientach, zarówno tych ceniących markę od lat jak i tych zupełnie nowych od niedawna zainteresowanych paliwem stałym Tani Opał

Tani Opał świątecznie

Z myślą o Klientach, zarówno tych ceniących markę od lat jak i tych zupełnie nowych od niedawna zainteresowanych paliwem stałym Tani Opał przygotował aż dwa świąteczne prezenty. Jednym z nich jest zupełnie nowe, wyjątkowo świąteczne opakowanie ekogroszku, drugim zaś wprowadzenie świątecznej, niskiej ceny tego produktu. A wszystko po to, by tegoroczne święta były naprawdę ciepłe.

Tani Opał w okresie przedświątecznym we współpracy z marketem budowlanym przygotował dla posiadaczy instalacji centralnego ogrzewania specjalne gwiazdkowe prezenty. Już od początku grudnia do końca roku 2013, tylko w marketach budowlanych oficjalnego partnera akcji oraz w sklepie internetowym Tani Opał można zaopatrzyć się w ekogroszek w nowych opakowaniach, zaprojektowanych specjalnie z myślą o zbliżającym się okresie bożonarodzeniowym.

Świąteczne opakowanie ekogroszku
Po raz pierwszy w historii marki Tani Opał przygotował świąteczną odsłonę głównego produktu opałowego. Ekogroszek w świątecznych workach od 6. grudnia dostępny jest w sprzedaży detalicznej.
– Zmiana, czy też czasowa wymiana opakowań naszego sztandarowego produktu – ekogroszku do kotłów z podajnikiem, to nasz autorki pomysł na wyróżnienie tego szczególnego czasu w ciągu roku. Włożyliśmy sporo wysiłku, aby zaprojektować odpowiednią, dość nowoczesną grafikę i wdrożyć projekt w życie. Nowe opakowanie to przede wszystkim możliwość złożenia życzeń ciepłych świąt naszym wieloletnim Klientom, ale i tym którzy zaufali naszej marce stosunkowo niedawno. Dodatkowym podarunkiem świątecznym jest także znaczące obniżenie cen w sklepach stacjonarnych. To dodatkowa możliwość zakupu opału, nie każdy bowiem lubi lub potrafi robić zakupy w naszym sklepie internetowym, gdzie po wykorzystaniu kuponu, który wręczamy po zalogowaniu się na stronie cena ekogroszku jest identyczna. Przypomnę jeszcze, że nadal trwa akcja Sensacyjne Wtorki, co tydzień obniżamy ceny innych materiałów opałowych. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji nikomu w te Święta nie zabraknie rodzinnej atmosfery i ciepła płynącego z grzejników – mówi Rzecznik Prasowy Tani Opał Łukasz Lewicki.

A to już wiesz?  4 pomysły jak utrzymać czystość w łazience i kuchni

Świąteczne, niższe ceny
Aby tegoroczne święta były naprawdę ciepłe, a rodzinnej atmosferze towarzyszyło również ciepło pochodzące z instalacji grzewczej Tani Opał obniżył ceny podstawowego produktu opałowego – ekogroszku. Partnerem akcji świątecznych opakowań i niskich cen został market budowlany Castorama. Tylko tam oraz wyjątkowo w sklepie internetowym Tani Opał można zaopatrzyć się w ekogroszek w zredukowanej, bardzo atrakcyjnej cenie. Już od 6 grudnia w sklepach Castorama cena pojedynczego, 25-cio kilogramowego worka została obniżona do kwoty 15,48 zł. Za tonę tego produktu zakupionego w markecie budowlanym zapłacimy tylko 619 zł, cena wyjściowa to aż 699 zł. Zakup kilku ton gwarantuje spore oszczędności. Warto zaznaczyć, że upusty rabatowe dotyczą zakupów w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowy Tani Opał (cena jest identyczna po wykorzystaniu kuponu, otrzymanego po zalogowaniu się na stronie), a akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Akcję świątecznych opakowań i niskich cen promuje film:

Więcej informacji na stronie: www.taniopal.pl

Ceny produktu:
Ekogroszek – do kotłów z podajnikiem – 15,48 zł brutto/ worek 25 kg
Ekogroszek – do kotłów z podajnikiem – 619 zł brutto/ tona

INFORMACJE O FIRMIE

Tani Opał Sp. z.o.o – to lider rynku europejskiego w produkcji i pakowaniu węgla oraz innych paliw stałych. Przedsiębiorstwo sukces w sprzedaży klientom indywidualnym zawdzięcza stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz stałym badaniom, gwarantującym znakomitą jakość produktów. Tani Opał zapewnia całoroczną dostępność sztandarowych artykułów takich jak: ekogroszek, ekogroszek wysokoenergetyczny, kulki miałowe, węgiel orzech i węgiel brunatny. Spółka dysponuje skutecznym system zamówień i realizacji dostaw węgla na obszarze całego kraju. Aktualnie z usług firmy korzysta kilkaset składów opałowych zlokalizowanych w Polsce i całej Europie. Firma prowadzi również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego. Tani Opał jako pierwszy w Polsce wprowadził sprzedaż swoich produktów w największych marketach budowlanych i spożywczych.

A to już wiesz?  Firmy też chcą grupowo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy