Najtańsze koszulki kibica tylko w Lidlu!

Już wkrótce uwaga całej piłkarskiej Europy będzie skierowana na Polskę i Ukrainę – gospodarzy tegorocznych mistrzostw kontynentu w piłce nożnej.  Również Polacy przygotowują się do zbliżającej się piłkarskiej fety wybierając stroje do kibicowania polskiej drużynie.  

Czy jest coś, co bardziej wymownie świadczy o poparciu dla narodowej reprezentacji niż założenie koszulki w biało-czerwonych barwach? Dla wszystkich fanek i fanów piłki nożnej Lidl przygotował wyjątkowe koszulki kibica UEFA EURO 2012TM w narodowych barwach. Damskie i męskie wersje koszulek będzie można nabyć już od czwartku 31 maja w wyjątkowej cenie 14,99 PLN za sztukę.

Z pewnością największe futbolowe emocje przeżyją szczęśliwcy, którym udało się zdobyć bilety na mecze polskiej reprezentacji. Ci, którzy Naszych dopingować będą sprzed ekranów telewizorów, powinni zaopatrzyć się na ten szczególny czas w koszulki kibica, by z jeszcze większą pasją i wyraźnym poparciem kibicować drużynie Polski. Poza wyjątkową ceną dostępnych w sieci Lidl koszulek, dużo niższą od tych do nabycia u konkurencji, atrakcją będzie też możliwość zdobycia albumu z oficjalnej, naklejkowej kolekcji UEFA EURO 2012TM od Panini lub saszetki z zestawem 5 naklejek z tej samej kolekcji również od Panini. Wystarczy kupić koszulkę, by przy kasie otrzymać jeden z dwóch gratisowych produktów. Promocja trwa od dnia 31 maja 2012 r. do dnia 31.07.2012 r. lub do chwili wyczerpania zapasów naklejek i albumów.

 

Informacje o firmie

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tej marki powstały w Niemczech
w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 9 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 420. 

Authors

Related posts

Top