Kawa Monte Santos w nowej, atrakcyjnej odsłonie

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra kawa na początek dnia to lepsza motywacja do codziennej aktywności. Sieć handlowa Lidl wprowadza nową odsłonę lubianej przez klientów kawy Monte Santos – Blue Eclipse, Yellow Eclipse i Green Eclipse. Zarówno miłośnicy czekoladowego smaku gatunku Arabica, jak i zwolennicy ostrzejszej w smaku Robusty znajdą wśród kaw Monte Santos coś specjalnie dla siebie.

Blue Eclipse

To idealna propozycja dla osób, które lubią delikatną kawę. Blue Eclipse jest produkowana
w 100% z najstarszego znanego gatunku kawy Arabica. Napar przyrządzony z ziaren Arabica jest łagodny i cudownie aromatyczny. Smakosze cenią w nim lekko kwaskowaty smak,
w którym czasem można wyczuć delikatną czekoladową nutę.

Blue Eclipse kawa rozpuszczalna granulowana

Skład: 100% Arabica  

Green Eclipse

Jest przeznaczona dla miłośników mocniejszych, kawowych doznań. Jej smak jest bardzo charakterystyczny i ostrzejszy od ziaren Arabica. Napar Robusty jest bardziej gorzki i zawiera więcej kofeiny niż inne gatunki kawy.

Green Eclipse kawa liofilizowana

Skład: 100% Robusta

Yellow Eclipse

Mieszanka lekkich i łagodnych ziaren Arabica oraz ostrzejszych w smaku ziaren Robusta to idealne rozwiązanie dla „niezdecydowanych” kawoszy.  Napar przygotowany z kawy Yellow Eclipse charakteryzuje się mocnym smakiem Robusty, złagodzonym nutką delikatniejszych ziaren Arabica.

Yellow Eclipse kawa rozpuszczalna granulowana

Skład: 40% Arabica, 60% Robusta

Cena: 5,79 PLN/100g

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top