Wiadomości Branżowe

Drogerie HEBE w centrach handlowych CARREFOUR

Carrefour Polska - lider wielkiej dystrybucji  posiadający w swoim portfelu sieć centrów handlowych, sfinalizował umowę najmu z firmą Farmacja Sp. z o.o. do której należy sieć drogerii Hebe.W centrum handlowym Carrefour „Galeria Śląska”, drogerie Hebe zajmą powierzchnie 343 mkw. wzbogacając tym samym bieżącą ofertę centrum. Otwarcie salonu planowane jest na czerwiec bieżącego roku. Natomiast w „Galerii Gryf” w Szczecinie drogerie Hebe rozpoczęły swoją działalność już pod koniec kwietnia, zajmując  lokal o powierzchni 448 mkw.  mieszczący się przy głównym wejściu do budynku. Sieć Hebe jest nowoczesnym konceptem drogerii oferujący asortyment w sześciu głównych kategoriach: „Beauty Expert” : kolorowe kosmetyki, „Hebe Hair” : produkty do pielęgnacji włosów, „DermoPharm”: dermokosmetyki, „Hebe loves babies”: produkty dla dzieci, „Home& Life”:  chemia domowa oraz „Hebe Men”:  kosmetyki wyłącznie dla Panów.„Podpisana umowa najmu z właścicielem sieci drogerii Hebe, to kolejny krok w realizowanej przez Carrefour Polska strategii leasingowej,
Teaser

Carrefour Polska - lider wielkiej dystrybucji  posiadający w swoim portfelu sieć centrów handlowych, sfinalizował umowę najmu z firmą Farmacja Sp. z o.o. do której należy sieć drogerii Hebe.

W centrum handlowym Carrefour „Galeria Śląska”, drogerie Hebe zajmą powierzchnie 343 mkw. wzbogacając tym samym bieżącą ofertę centrum. Otwarcie salonu planowane jest na czerwiec bieżącego roku. Natomiast w „Galerii Gryf” w Szczecinie drogerie Hebe rozpoczęły swoją działalność już pod koniec kwietnia, zajmując  lokal o powierzchni 448 mkw.  mieszczący się przy głównym wejściu do budynku.

 Sieć Hebe jest nowoczesnym konceptem drogerii oferujący asortyment w sześciu głównych kategoriach: „Beauty Expert” : kolorowe kosmetyki, „Hebe Hair” : produkty do pielęgnacji włosów, „DermoPharm”: dermokosmetyki, „Hebe loves babies”: produkty dla dzieci, „Home& Life”:  chemia domowa oraz „Hebe Men”:  kosmetyki wyłącznie dla Panów.

„Podpisana umowa najmu z właścicielem sieci drogerii Hebe, to kolejny krok w realizowanej przez Carrefour Polska strategii leasingowej, opierającej się na wprowadzaniu do posiadanych centrów handlowych marek oferujących dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Nasze doświadczenie oraz przeprowadzone ostatnio badania konsumenckie wskazują, że klienci coraz świadomiej robią zakupy, a ich oczekiwania co do ceny oraz jakości produktów są coraz bardziej sprecyzowane. Otwarcie drogerii zarówno w CH Gryf jak i w CH Galeria Śląska poszerzy dotychczasową ofertę naszych obiektów oraz wzmocni ich pozycję na lokalnym rynku”- Ewa Karska Dyrektor Działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Carrefour Polska intensywnie rozwija sieć posiadanych centrów handlowych, zarówno pod względem ich modernizacji, rozbudowy oraz częściowej lub całkowitej rekomercjalizacji. W obecnej chwili w portfelu Grupy znajduje się kilkadziesiąt centrów handlowych zlokalizowanych głównie w dużych i średnich miastach.

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

A to już wiesz?  Ćwicz jogę i czuj się wygodnie z Lidlem

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, ponad 40 centrów handlowych, przymarketowe stacje paliw oraz przeszło 300 sklepów franczyzowych Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy