Wiadomości Branżowe

Rossmann trzeci raz z rzędu najlepszym najemcą

Firmę Rossmann ponownie wyróżniono podczas największego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania najemców i deweloperów centrów handlowych Shopping Center Forum, które odbyło się w marcu w Warszawie. Już po raz trzeci głównym punktem gali było wręczenie nagród najlepszym najemcom na polskim rynku. Podobnie jak w latach ubiegłych w swojej kategorii zwyciężyła firma

Firmę Rossmann ponownie wyróżniono podczas największego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania najemców i deweloperów centrów handlowych Shopping Center Forum, które odbyło się w marcu w Warszawie. Już po raz trzeci głównym punktem gali było wręczenie nagród najlepszym najemcom na polskim rynku. Podobnie jak w latach ubiegłych w swojej kategorii zwyciężyła firma Rossmann.

Nagrody Retailers’ Awards 2015 tradycyjne wręczano w 23 kategoriach. Do rywalizacji przystąpiło kilkadziesiąt firm, które walczyły o tytuł najlepszych. Wśród najemców w kategorii "drogerie" po raz kolejny statuetka przypadła firmie Rossmann. Lider rynku chemiczno-kosmetycznego w Polsce zwyciężył także w roku 2013 i 2014.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Grupa Wirtualna Polska z Cuponation

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy