Regaty Sport

Regaty Architektów

Regaty Architektów
Warszawa, 28 września 2015 Informacja prasowa Centor sponsorem Regat Architektów 10 października odbędzie się druga edycja prestiżowych , wydarzenia organizowanego przez Carpe Diem Art, nad

Warszawa, 28 września 2015

Informacja prasowa

Centor sponsorem Regat Architektów

10 października odbędzie się druga edycja prestiżowych , wydarzenia organizowanego przez Carpe Diem Art, nad którym oficjalny patronat objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich. Wśród sponsorów tego wyjątkowego spotkania architektów znalazł się Centor.

Regaty Architektów to coroczny branżowy event o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Podczas zdrowej dozy rywalizacji i dobrej zabawy, towarzyszącym zmaganiom na luksusowych jachtach MAXUS 33, architekci będą mieli doskonałą okazję do wymiany poglądów i podziwiania niezwykłego uroku polskich jezior.

Obecność na wydarzeniu marki Centor, producenta Drzwi Zintegrowanych, które wyróżniają się starannie przemyślanym wzornictwem, komponującym się z nowoczesną architekturą nie powinna dziwić. Jedną z naczelnych misji przyjętych przez firmę jest pokazywanie innym, że otaczający nas świat jest piękny i warto łączyć ludzi z otaczającą nas naturą bez kompromisów. Miejsce regat zostało wybrane nieprzypadkowo. Malowniczo położone w samym sercu Mazur Mikołajki, to otoczenie sprzyjające nie tylko żegludze, ale również korzystaniu z uroków przyrody, towarzyszącym początkowi jesieni.

Do udziału w regatach zgłaszają się pracownie projektowe, które wystawiają załogi wraz ze sternikiem. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 50 uczestników. W tym roku zgłosiło się już 65 architektów zachęconych sukcesem poprzedniej edycji. Dwudniowy program spotkania przewiduje wyłonienie zwycięzców w Mistrzostwach Polski Architektów w żeglarstwie klasyfikacji MAXUS 33 oraz Regaty o Puchar Niezłomnych.

Regaty, w których w szranki staną najważniejsi architekci w Polsce, to doskonała okazja na promocję marki Centor. Sponsoring tej imprezy to dla nas bardzo ważne wydarzenie — udział liczących się pracowni architektonicznych sprawia, że impreza nabiera prestiżowego charakteru. Regaty będą okazją, aby spotkać się, wymienić poglądy z wieloma osobami z branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poza tym, chcemy wziąć udział w rywalizacji —dodaje Aleks Djuric, dyrektor generalny Centor Central Europe.

10394073_1596203553957698_9054464442312210950_n

logo_regaty

regaty_architekt_w
www.centor.com