Czystość

Poznaj 5 powodów, dlaczego powinnaś zmienić mopa

Poznaj 5 powodów, dlaczego powinnaś zmienić mopa
Informacja prasowa Grudzień 2016 Poznaj 5 powodów, dlaczego powinnaś zmienić mopa Czy lubisz sprytne rozwiązania, które pomagają w dbaniu o dom? Czy wiesz, że mycie

Informacja prasowa
Grudzień 2016

Poznaj 5 powodów, dlaczego powinnaś zmienić mopa

Czy lubisz sprytne rozwiązania, które pomagają w dbaniu o dom? Czy wiesz, że mycie mopem może być łatwiejsze dzięki kilku innowacyjnym patentom? Poznaj 5 powodów, dlaczego warto zmienić mopa, którego używasz na Mopa żółta mikrofibra marki Gosia.

1. Jest jedynym mopem z gąbką szorującą.
Wbudowana gąbka szorująca usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Dzięki temu nie będziesz musiała szorować na kolanach nawet zaschniętych plam. To ulga dla twoich kolan i kręgosłupa.
2. Unikatowy krój końcówki mopa.
Dzięki temu masz dwa produkty w jednym. Sprytnie zaprojektowany krój mopa to połączenie dokładności ścierki z wygodą mopa.
3. Niezwykle chłonny materiał z żółtej mikrofibry
Jest niezastąpiony przy wycieraniu rozlanych płynów. Posiadacze paneli i podłóg drewnianych wiedzą, że w takich sytuacjach należy usunąć ciecz jak najszybciej, aby podłoga nie uległa zniekształceniu. Mop żółta mikrofibra pozwala wytrzeć podłogę niemal do sucha. Czyści bez pozostawiania smug, kurz i brud przykleja się do mopa, a nie rozmazuje.
4. Czyści bez detergentów – wystarczy woda.
To ważne nie tylko w przypadku alergików, ale również dzieci. Z Mopem żółta mikrofibra zapewnisz bezpieczne środowisko do dziecięcych zabaw na podłodze.
5. Jest najchętniej wybieranym mopem z mikrofibry w Polsce.
To gwarancja satysfakcji milionów zadowolonych osób. Na rynku dostępnych jest wiele mopów, ale Mop żółta mikrofibra jest tylko jeden.

A to już wiesz?  Dbanie o środowisko może być proste!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy