Dziecko Wiadomości Branżowe

Płać z MasterCard® Mobile w Delikatesach Alma24.pl i odbierz prezent

Płać z MasterCard® Mobile w Delikatesach Alma24.pl i odbierz prezent
Delikatesy internetowe Alma24.pl uruchomiły aplikację mobilną MasterCard Mobile, za pomocą której można łatwo i szybko zamówić artykuły z dostawą do domu. Dzięki aktualnie trwającej promocji każdy posiadacz karty płatniczej MasterCard lub Meastro, który zrobi zakupy w aplikacji mobilnej Alma24.pl i skorzysta z płatności MasterCard Mobile otrzyma oliwę marki Food&Joy w prezencie! W dzisiejszych czasach nie dziwi już nikogo możliwość codziennych zakupów przez internet z dostawą do domu. Można je szybko i wygodnie zamówić na Alma24.pl, bez straty czasu i pieniędzy. Od niedawna korzystanie z wirtualnego sklepu stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki aplikacji Alma24.pl, dostępnej dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS, można dokonać zakupów w dowolnym miejscu i czasie, np. wracając z pracy, bądź w kolejce u fryzjera.Dodatkowo, każdy kto zapłaci w Alma.24.pl przy pomocy aplikacji MasterCard Mobile otrzyma w prezencie oliwę extra virgin marki Food&Joy. Akcja „Oliwa do każdych zakupów” potrwa do 15 grudnia, bądź do wyczerpania puli nagród. W  czasie trwania promocji
Teaser

Delikatesy internetowe Alma24.pl uruchomiły aplikację mobilną MasterCard Mobile, za pomocą której można łatwo i szybko zamówić artykuły z dostawą do domu. Dzięki aktualnie trwającej promocji każdy posiadacz karty płatniczej MasterCard lub Meastro, który zrobi zakupy w aplikacji mobilnej Alma24.pl i skorzysta z płatności MasterCard Mobile otrzyma oliwę marki Food&Joy w prezencie!

 

W dzisiejszych czasach nie dziwi już nikogo możliwość codziennych zakupów przez internet z dostawą do domu. Można je szybko i wygodnie zamówić na Alma24.pl, bez straty czasu i pieniędzy. Od niedawna korzystanie z wirtualnego sklepu stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki aplikacji Alma24.pl, dostępnej dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS, można dokonać zakupów w dowolnym miejscu i czasie, np. wracając z pracy, bądź w kolejce u fryzjera.

Dodatkowo, każdy kto zapłaci w Alma.24.pl przy pomocy aplikacji MasterCard Mobile otrzyma w prezencie oliwę extra virgin marki Food&Joy. Akcja „Oliwa do każdych zakupów” potrwa do 15 grudnia, bądź do wyczerpania puli nagród. W  czasie trwania promocji z profitów można korzystać wielokrotnie.

Szczegóły promocji odnaleźć można w regulaminie na stronie internetowej www.mastercardmobile.pl oraz www.alma24.pl/html/mobile.do. Aplikacja Alma24.pl gotowa jest do pobrania na platformach Android oraz iOS.

 

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Pioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Luksfery wkraczają na salony

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy