Dziecko Wiadomości Branżowe

Wielka loteria w centrach handlowych Carrefour

PIĘĆ SAMOCHODÓW CZEKA NA NOWYCH WŁAŚCICIELI W CENTRACH HANDLOWYCH CARREFOUR! Centrum handlowe „Morena” w Gdańsku, centrum handlowe „AKS” w Chorzowie, centrum handlowe „Zielone Wzgórze” w Białymstoku, „Galeria Zdrój w Jastrzębiu Zdrój oraz „Galeria Słowiańska” w Zgorzelcu, to pięć wyjątkowych galerii handlowych firmy Carrefour,
Teaser

PIĘĆ SAMOCHODÓW CZEKA NA NOWYCH WŁAŚCICIELI W CENTRACH HANDLOWYCH CARREFOUR!

Centrum handlowe „Morena” w Gdańsku, centrum handlowe „AKS” w Chorzowie, centrum handlowe „Zielone Wzgórze” w Białymstoku, „Galeria Zdrój w Jastrzębiu Zdrój oraz „Galeria Słowiańska” w Zgorzelcu, to pięć wyjątkowych galerii handlowych firmy Carrefour, w których rusza wielka loteria fantowa. W każdej z nich można wygrać wiele nagród, a nagrodą główną są samochody osobowe marki Peugeot 301!

Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest dokonanie, w dniach między 1 i 27 października br., zakupów za minimum 50 zł w sklepach i punktach usługowych na terenie wyżej wymienionych centrów handlowych. Loteria nie dotyczy zakupów w hipermarkecie Carrefour.

Oprócz głównej nagrody, w loterii można wygrać również gadżety Apple: iPad Mini oraz Ipod Nano!Pełen regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii oraz na stronie www.smolar.pl

Centra handlowe Carrefour:

Carrefour Polska –właściciel i zarządcasieci centrów handlowych zlokalizowanych w dużych oraz średnich miastach. Cechą wspólną posiadanych obiektów jest siła marki Carrefour, która obecna jest w Polsce od ponad 16 lat. Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad220 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w kilkudziesięciu obiektach na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również intensywne działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.

 

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 galerii handlowych skupionych w dużych i średnich miastach, jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

A to już wiesz?  Wzrost odwiedzalności centrów handlowych Carrefour Polska
Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy