Dziecko Wiadomości Branżowe

WellCommerce – już ponad 100 klientów nowej platformy sklepowej

5 lutego liczba płacących klientów WellCommerce przekroczyła 100.  Firma osiągnęła próg rentowności już po 3 mc od premiery oprogramowania i jest dochodowa.WellCommerce to najmłodsza i zarazem najszybciej rosnąca inwestycja Divante.  Oprogramowanie WellCommerce wyróżnia elastyczność biznesowa - możliwość przejścia zarówno na Open-Source jak i na wersję
Teaser

5 lutego liczba płacących klientów WellCommerce przekroczyła 100.  Firma osiągnęła próg rentowności już po 3 mc od premiery oprogramowania i jest dochodowa.

WellCommerce to najmłodsza i zarazem najszybciej rosnąca inwestycja Divante.  Oprogramowanie WellCommerce wyróżnia elastyczność biznesowa - możliwość przejścia zarówno na Open-Source jak i na wersję dedykowaną.  Klienci WellCommerce otrzymują także bogaty pakiet startowy, który pozwala im szybko wygenerować pierwsze sprzedaże.

Bardzo cieszymy się z tak szybkiego przyrostu liczby klientów. Na platformie założonych zostało już 600 sklepów! Cieszymy się, że wybierają nas również duże marki - np. MGhome. Praktycznie co tydzień oddajemy 2-3 wdrożenia dedykowane, nie licząc wdrożeń które klienci uruchamiają samodzielnie. - mówi Adam Piotrowski, prezes zarządu WellCommerce Sp. z o.o.

W najbliższych tygodniach oferta zostanie rozbudowana o usługę dedykowanego konsultanta, który przeprowadzi klienta przez cały proces uruchamiania sklepu.

Rozwój i jakość oprogramowania to dla WellCommerce priorytety. Obecnie trwają prace nad bardzo zaawansowaną wersją mobilną (responsive-design) oraz zaawansowaną wyszukiwarką z obsługą filtrowania i języka polskiego. Spółka zatrudniła na przełomie roku 4 nowych programistów oraz dedykowaną osobę do obsługi pomocy technicznej. WellCommerce stawia na zadowolenie klientów. - dodaje Piotr Karwatka, członek rady nadzorczej WellCommerce Sp. z o.o.

Aby uczcić okrągłą liczbę klientów przez najbliższe 14 dni spółka oferuje abonament Startowy w promocji -60%. W ramach zniżki można założyć sklep Internetowy WellCommerce w cenie 30zł/mc!

< 233892" >
Źródło Divante Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  E-sklep RTV Euro AGD kusi klientów nocną wyprzedażą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy