Super-Pharm zaprasza na promocyjne dni Klubu LifeStyle

Dni Klubu LifeStyle, które odbędą się 21 i 22 sierpnia b.r., to prawdziwa gratka dla klientów Super-Pharm. Zarówno dotychczasowi klubowicze, jak i osoby, które dopiero w tych dniach założą kartę LifeStyle, otrzymają rabaty rzędu 50% we wszystkich sklepach Super-Pharm.

Aby przystąpić do Klubu LifeStyle należy zarejestrować się na www.klublifestyle.pl lub w kiosku rejestracyjnym (interaktywnym terminalu zintegrowanym z systemem Klubu) dostępnym we wszystkich placówkach Super-Pharm.  Każdy Klient, który dołączy do programu otrzymuje kartę Klubu LifeStyle, która upoważnia do zbierania punktów oraz korzystania z pogłębionych promocji i spersonalizowanych kuponów rabatowych.

W celu ułatwienia korzystania z rabatów przez nowych klientów Super-Pharm, przygotowano takie rozwiązania, by nowo rejestrująca się w programie osoba prawie od razu mogła wziąć udział w promocji i korzystać z zakupów w  ramach Dni Klubu LifeStyle.

Szczegółowa prezentacja produktów objętych akcją promocyjną będzie dostępna od 20 sierpnia na stronie Klubu LifeStyle  i w materiałach promocyjnych w sklepach Super-Pharm.

Program lojalnościowy Super-Pharm daje ogromne korzyści swoim klientom. „Dzięki członkostwu  w Klubie LifeStyle, każdy klient może skorzystać z wyjątkowych promocji oraz specjalnych, spersonalizowanych kuponów. Dzięki ofercie „Cena z kartą” klubowicze płacą mniej niż klienci, którzy takiej karty nie posiadają. W trwającej właśnie akcji „Przyprowadź przyjaciółkę” można również zdobyć dodatkowe punkty i wygrać weekend w SPA.” mówi Alicja Barszcz, koordynator ds. programu lojalnościowego.

                        Więcej informacji na temat klubu LifeStyle:  http://www.klublifestyle.pl

 

O Super-Pharm

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Sieć liczy 37 własnych sklepów samoobsługowych działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolski, świętokrzyskie i podkarpackie.

Super-Pharm oferuje bogaty asortyment produktów w kategoriach: kosmetyki, dermokosmetyki, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Sieć Super-Pharm jest rynkowym liderem w Izraelu. Składa się tam z ponad 150 aptek-drogerii i zatrudnia 6000 osób. W Kanadzie sieć działa pod nazwą - Shoppers Drug Mart.

Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top